https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 275

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Földessy Gyula: Újabb Ady-tanulmányok. Berlin, 1927, Ludwig Voggenreiter Verlag Magyar Osztály. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, a hátsó borítón kis hiánnyal.
17581.

Földessy Gyula: Újabb Ady-tanulmányok. Berlin, 1927, Ludwig Voggenreiter Verlag Magyar Osztály. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, a hátsó borítón kis hiánnyal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Julius Fucsik: Riport az akasztófa alól. Bp.,1948., Román Munkáspárt. Kiadói papírkötés.
17582.

Julius Fucsik: Riport az akasztófa alól. Bp.,1948., Román Munkáspárt. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Eredeti játékszín. VI. köt.: Ekebontó Borbála. Buda, 1837, Magyar Kir. Egyetem betűivel, 129+1 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, intézményi bélyegzővel, foltos.
17583.

Eredeti játékszín. VI. köt.: Ekebontó Borbála. Buda, 1837, 'Magyar Kir. Egyetem' betűivel, 129+1 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, intézményi bélyegzővel, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Daragó Sándor: Az ORFK Kutyavezető-Képző Iskola Története. 50 év a kutyakiképzéstől a kutyavezető-képzésig. Bp.,1998, (Fótlift-ny.) Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17584.

Daragó Sándor: Az ORFK Kutyavezető-Képző Iskola Története. 50 év a kutyakiképzéstől a kutyavezető-képzésig. Bp.,1998, (Fótlift-ny.) Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Bernát Balázs: Miért nem térhet vissza a mult. Bp., 1947, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói papírkötésben, a borítón hiánnyal.
17585.

Bernát Balázs: Miért nem térhet vissza a mult. Bp., 1947, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói papírkötésben, a borítón hiánnyal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kárpáti Frigyes György: Hívatlan látogató. Pomáz, 2017, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos, ázott, hullámos lapokkal.
17586.

Kárpáti Frigyes György: Hívatlan látogató. Pomáz, 2017, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos, ázott, hullámos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Lin Yutang: A bölcs mosoly. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált műanyag védőborítóban, jó állapotban.
17587.

Lin Yutang: A bölcs mosoly. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált műanyag védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Heltai Jenő breviárium. I-II. köt. Budapesti Negyed. X. évf. 4. sz. 2002 tél.-XI. évf. 1. sz. 2003. tavasz. Szerk., az előszót és a bibliográfiát összeáll.: Győrei Zsolt. Bp., Budapesti Negyed. Kiadói papírkötés.
17588.

Heltai Jenő breviárium. I-II. köt. Budapesti Negyed. X. évf. 4. sz. 2002 tél.-XI. évf. 1. sz. 2003. tavasz. Szerk., az előszót és a bibliográfiát összeáll.: Győrei Zsolt. Bp., Budapesti Negyed. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.
17589.

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
17590.

Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé kopott, fűzése laza, lapszéli folttal, az V. kötet elülső borítóján kis foltokkal.
17591.

Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé kopott, fűzése laza, lapszéli folttal, az V. kötet elülső borítóján kis foltokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei I-II. Életrajzzal ellátta Dr. Horváth Cyrill. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.
17592.

Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei I-II. Életrajzzal ellátta Dr. Horváth Cyrill. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz