Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 275

17593.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17594.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17595.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17596.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Tamási Áron 2 műve: Ábel a rengetegben; Jégtörő Mátyás. Kolozsvár, 1934-é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, mindkettő kopottas állapotban.
17597.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Erdélyi Szépmíves Céh könyveinek 3 kötete: Szemlér Ferenc: Ember és táj; Dsida Jenő: Nagycsütörtök; Kiss Jenő: Kormos üvegen + Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek + Erdélyi csillagok - Arcok Erdély szellemi múltjából. Kolozsvár, é.n. Kiadói vászonkötésben, kopottas állapotban, benne tulajdonos nevével
17598.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17599.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17600.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17601.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17602.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő hazai magyar népballadák. - - gyűjtése. Szabó T. Attila gondozásában. Bukarest, 1971, Kriterion. Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17603.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17604.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft