1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.
1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, "Magyarság"-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
cca 1940-46 Aeromechanika repülőgépmodel-terv, K-110 "kadét" gumimotoros modelhez, tervezte: Koppány György, 63x94 cm, szakadással, eredeti kiadói papírmappában