Nyomtatványok

Tételek száma: 164

1971 Szász Endre alkotásainak nyomtatott verzióját tartalmazó nagyméretű falinaptár
12691.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
1971 A kutya magazin teljes évfolyama bekötve
12692.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1972-1985 Állami Könyvterjesztő Vállalat antikvár könyv aukciós katalógusai, 14 db, benne részben bejegyzett leütési árakkal. Valamint ehhez kapcsolódó egyéb nyomtatványok és jegyzékek.
12693.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1974 Moszkva, orosz nemzetközi vasúti menetrend angol, német, francia nyelven, 80p
12694.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1974-1988 7 db Ludas Matyi évkönyv (1974,1980,1984-1988) Változó állapotban, közte kopott borítókkal, egy gerincen sérüléssel.
12695.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12696.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1980 Playboy Partywitze und Cartoons 5. München, 1980., Moewig. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Papírkötésben.
12697.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1982 A Diósgyőri Papírgyár által készített 13 db különböző vízjeles merített papír. Több féle vízjellel. közöttük képes is.
12698.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1985 A Vasárnapi Hírek politikai hetilap I. évfolyamának 1. száma
12699.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1987 Vegyes újság, irat, fotó és papírrégiség tétel, feltehetően dr. Ábrahám Kálmán (1931-1997) államtitkár, miniszter hagyatékából: Napilapok részben hiányos számai 1987-ből (Népszabadásg, Magyar Hírlap, Népújság stb. + fotók egy magyar delegáció svédországi látogatásáról, dr. Ábrahám Kálmán (1931-1997) elvtárs államtitkárnak címezve, aki akkoriban Az Országos Környezet- és Természetvédelmi Hivatal elnöke volt, részben sérült, 10x15 cm + Gáspár Sándor (1917-2002), a Szakszervezetek Országos Tanácsának elnöke köszönő levele autográf aláírásával, fejléces papíron, Ábrahám Kálmánnak címezve + meghívók különböző politikai és tudományos ünnepségekre, eseményekre, konferenciákra stb.
12700.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1988 4 db Reform és Ötlet c, újság
12701.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1989 Beszélő 27. száma. Szamizdat kiadás, 104 p. + 1989 Beszélő november 20.-i száma, 31 p.
12702.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft