https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 164

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1956 Érdekes Újság I. évf. 1. sz., 1956. dec. 20. Szakadt borítóval, 16 p.
12678.

1956 Érdekes Újság I. évf. 1. sz., 1956. dec. 20. Szakadt borítóval, 16 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1956 Kis Újság 4 száma: 1956. nov. 1. (2 db), 2-3. A Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt politikai napilapja.
12679.

1956 Kis Újság 4 száma: 1956. nov. 1. (2 db), 2-3. A Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt politikai napilapja.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
4
1956 Szabad Magyar Rádió. A Rádió Forradalmi Munkástanácsának a lapja. Szerk.: Tóth György. 1956. okt. 30. Bp., Athenaeum, 4 p.
12680.

1956 Szabad Magyar Rádió. A Rádió Forradalmi Munkástanácsának a lapja. Szerk.: Tóth György. 1956. okt. 30. Bp., Athenaeum, 4 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
9
1956 Vegyes 1956-os újság tétel, 12 db:  Tanácsok Közlönye 1956. dec. 29., Magyar Közlöny 1956 nov 12.,20., 24., Sport 1956. nov. 29. (olimpiai szám), Szabad Nép. 1956. okt. 29., Igazság 1956. nov. 1., Valóság 1956. nov. 2., Magyar Nemzet okt. 31.,nov. 2.,3., Hétfői Hírlap 1956. okt. 22., I. évf. 3. sz. Változó állapotban.
12682.

1956 Vegyes 1956-os újság tétel, 12 db: Tanácsok Közlönye 1956. dec. 29., Magyar Közlöny 1956 nov 12.,20., 24., Sport 1956. nov. 29. (olimpiai szám), Szabad Nép. 1956. okt. 29., Igazság 1956. nov. 1., Valóság 1956. nov. 2., Magyar Nemzet okt. 31.,nov. 2.,3., Hétfői Hírlap 1956. okt. 22., I. évf. 3. sz. Változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1956 Népszava. 1956. okt. 29., 30.,31., nov. 1., 2., 84 évf. 255-257. sz., 77. évf. 1.-2. sz. Szociáldemokrata Párt Központi Lapja. Bp., Athenaeum, 4+6+6+4+6 p.
12683.

1956 Népszava. 1956. okt. 29., 30.,31., nov. 1., 2., 84 évf. 255-257. sz., 77. évf. 1.-2. sz. Szociáldemokrata Párt Központi Lapja. Bp., Athenaeum, 4+6+6+4+6 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban.   Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.
12684.

1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban. Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
5
1959 Igaz Szó. Szépirodalmi Folyóirat. VII. évf. 10. sz. 1959. okt. Szerk.: Hajdu Győző. Papírkötésben, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.
12685.

1959 Igaz Szó. Szépirodalmi Folyóirat. VII. évf. 10. sz. 1959. okt. Szerk.: Hajdu Győző. Papírkötésben, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .
12686.

cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1961 Keresztury Dezső: Horváth János (1878-1961.) Magyar Nyelv. 1961. Június. LVII. évf. 2 sz. 126-134 p.  Keresztury Dezső (1904-1996) író, lapszerkesztő saját kezű dedikációjával Horányi Mátyás (1928-1995) irodalomtörténésznek a Magyar Nyelv egy cikkén.
12687.

1961 Keresztury Dezső: Horváth János (1878-1961.) Magyar Nyelv. 1961. Június. LVII. évf. 2 sz. 126-134 p. Keresztury Dezső (1904-1996) író, lapszerkesztő saját kezű dedikációjával Horányi Mátyás (1928-1995) irodalomtörténésznek a Magyar Nyelv egy cikkén.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1968 A mexikói olimpia TV és rádióműsora a Videoton gyár reklámjával és ajánlásával, képekkel, 32p
12688.

1968 A mexikói olimpia TV és rádióműsora a Videoton gyár reklámjával és ajánlásával, képekkel, 32p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1970 Szász Endre alkotásainak nyomtatott verzióját tartalmazó nagyméretű falinaptár
12689.

1970 Szász Endre alkotásainak nyomtatott verzióját tartalmazó nagyméretű falinaptár

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3
1970 A kutya magazin teljes évfolyama bekötve
12690.

1970 A kutya magazin teljes évfolyama bekötve

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz