1944 Új Idők 1-44 sz. 1944. jan 8. - nov. 4. sz. Majdem teljes évfolyam,(33.,45-51. számok hiányzonak.) Szerk.: Herczeg Ferenc. Amatőr, kopott, viseltes félvászon-kötésekben, a gerincek elváltak a borítóktól.
1945 Kolozsvár, Erdély. II. évf. 133. szám, 1945. aug. 28. Szerk.: Raffay István. Kolozsvár, Minerva-ny., 4 p. Szociáldemokrata napilap. +Világosság. II. évf. 251 sz. 1945. nov. 18. Szerk.: Balogh Edgár. Kolozsvár, Minerva, 4 p. Az egyik kissé foltos, az egyik kissé szakadozott.
1945-1956 Ludas Matyi. Szatirikus hetilap 6 száma, I. évf. 14., XI. évf. 17., 20., 36., XII. évf. 28., 41. számok. Közte szakadozottak. + Derűs Világ c. vicc lap egy hiányos száma, 2 sztl. lev.