1928 Fabrikate der Aktiengesellschaft der Eisen- und Stahlwerke. Freiburg, C. A. Wagner-ny., német nyelven, szakadozott, kissé hiányos borítóval, hiányzó címlappal, egy kijáró lappal, III-XV+284 p.
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
1930 Pethő Sándor: Gróf Andrássy Gyula emlékezete. Halálának egyéves évfordulóján a Magyar Nők Szentkorona Szövetségében tartott előadás. Bp., Wodianer F. és Fiai, 16 p. Félvászon-kötésben, volt könyvtári példány, kijáró lapokkal.