Porcelán Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2067033
11192
371
Jelzett csehszlovák retró bögre, apró kopásnyomokkal, m:8 cm (2×) 2164646
11193
371
Kis doboznyi figurális porcelán, tálkák, stb., jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kis hibákkal 2167104
11194
371
2 db porcelán tojástartó, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2165353
11195
371
Foxterrier (foxi, terrier) kutya kölykével, festett porcelán, jelzett, kisebb mázhibákkal, m: 9,5 cm 2162537
11196
371
Tüskehúzó. Biszkvit porcelán szobrocska. Jelzett, német. 11 cm 2161389
11197
371
Orosz porcelán medve, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm 2161392
11198
371
3400
Orosz porcelán lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 2161404
11199
371
3400
Orosz porcelán férfi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 2161430
11200
371
3400
Orosz porcelán dobos, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm 2019236
11201
371
Jelzett skót juhász, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 22 cm 1872069
11202
371
cca 1900 Kézzel festett fali dísztál, jelzett (Rónai), kopott, d: 30,5 cm 2112301
11203
371
Német ülő akt, fehérmázas, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, ragasztott lábbal, m: 40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft