Porcelán Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2161465
11179
371
2200
Aquincumi porcelán papagájok, 2db, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm és 9 cm 2163203
11180
371
Longwy virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, d: 9 cm, m: 4,5 cm 2164117
11181
371
Ens porcelán bazsarózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 10×7 cm 2165384
11182
371
Johnson Brothers porcelán "Big Ben" falitányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 2163492
11183
371
3 db sérült porcelán rózsa, közte Aquincumi 2165424
11184
371
Moritz Zdekauer porcelán kínáló, matricás, jelzett, alján lepattanással, 18,5x10,5 cm + Figurális tehén tej kiöntő, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 11 cm, h: 12 cm 2161488
11186
371
Royal Copenhagen porcelán tálak, karácsonyi jelenetekkel, 4 db, hibátlanok, jelzettek, d: 18 cm 2161455
11187
371
3800
Blackwood papagájos fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2165309
11188
371
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) elefánt lovassal, festett biszkvit porcelán, jelzett az egyik talpán, apró kopásnyomokkal, m: 28 cm, h: 32 cm 2027724
11189
371
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm 2116356
11190
371
Pirex kávéskészlet 6 csésze, aljjal. Jelzett, hibátlan. 2147848
11191
371
Epiag porcelán melegen tartó. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft