Porcelán Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2167223
11204
371
Francia feliratú, matricás, jelzetlen porcelán mustáros tégely, tető nélkül, koszos, kopottas állapotban, 12 cm 2167212
11205
371
3400
Budapest mintás, kézzel festett és matricás jelzetlen porcelán kiöntő, koszos, kopottas állapotban, 7 cm 2026866
11206
371
3400
cca 1900 3 db tál, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, egyiken máz feletti hajszál repedéssel, d:28 cm, 36×25 és 42×29 cm 2164874
11207
371
"Mátyás király-szobor - Kolozsvár" díszítésű, jelzetlen porcelán vázácska, matricás és kézzel festett, kopott aranyozással, repedezett, csorbákkal m: 9 cm 2167191
11208
371
Pávás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×17 cm 2167180
11209
371
Baglyos porcelán só- és borstartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis hibával, m: 4,5 cm 2162366
11210
371
2 db kézzel festett porcelán kávéscsésze. Kopásokkal 2162707
11211
371
XIX. sz. vége: Jelzés nélkül: Dinnye evő tányér 6 db. Fajansz. Formaszámmal. Kis kopásokkal d:18 cm 2161113
11212
371
Régebbi porcelán bögre, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2163111
11213
371
Háború előtti pezsgős palack alakú fogpiszkáló tartó. Kis hibával. 13,5 cm 2164064
11214
371
3 db porcelán régebbi konyhai fedeles tároló edény (rizs, cukor, kávé), matricás, jelzés nélkül, formaszámmal, m: 17 cm, mindegyik kopott és sérült 2073945
11215
371
Festett porcelán feszület, kopott, jelzés nélkül, súlyozott, m: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft