Orosz porcelán férfi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/371/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Orosz-porcelan-ferfi-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-15-5-cm~II2161404
2161404
11199
371
3400
Leírás: Orosz porcelán férfi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
: ekb