Reklám Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2151248
12625
369
Advertisement
Régi fém dobozok az egyik Maltiron gyógytápszeres, 3 db, különböző méretekben, 11,5x7 cm-től 19x10 cm-ig, erősen kopott állapotban, a papírborítás szakadt 2151333
12626
369
Advertisement
Kék-fehér babahintőporos papír doboz, 2 db, sérült állapotban, 11x4,5 cm és 12x5,5 cm 2151381
12627
369
Advertisement
Húsvéti tematikájú tojás alakú papírdoboz, Szerencsi Keringő és Melba desszertes karton dobozok, 3+1 db, különféle méretekben 8,5x13,5 cm-től 13x15,5 cm-ig, sérült, szakadozott állapotban 2151416
12628
369
Advertisement
Koh-I.Noor, Mephisto, valamint nyúl mintás papír dobozok, 3 db, szakadt, sérült állapotban, különböző méretekben. 5,5x18,5 cm, 14,5x7,5 cm, 12x12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft