Vegyes dohányzással-szivarozással kapcsolatos régebbi doboz és bolha tétel: 1 db hengeres formájú Pilvax szivar különlegességek fém doboz fedéllel (Dohánygyár Eger), jó állapotban, m: 14,5 cm. 1 db fém Pilvax szivar tartó, h: 14 cm. 1 db szipka, Adler Fülöp és Fiai feliratú tokban. 1 db Szikra gyufásdoboz. 1 db fém hamutartó, "Gazdák biztosítószövetkezete, Budapest IX., Üllői út 1" felirattal, enyhén kopott.
6 db régi vegyes fém doboz fedéllel, mind kopott: Pick Márk Szalámigyár és Paprika-Export, hengeres formájú, illusztrált, magyar-angol-német nyelvű feliratokkal, erősen kopott és horpadt, m: 18,5 cm. Ovomaltine, hengeres formájú, erősen kopott, m: 21 cm. 1 db Kalocsai Magyar Különleges Paprika, gazadagon illusztrált, enyhén kopott, m: 14 cm. 1 db Dietrich&Gottschlig Budapest, gazdagon illusztrált, kopott, m: 12,5 cm. 1 db Manfred Weiss Raspberry Jam (málna lekvár), angol felirattal, kopott, m. 8,5 cm. 1 db Államilag ellenőrzött magyar csemege édes nemes paprika doboz, magyar-német-francia-angol.olasz felirattal, enyhén kopott, m: 6,5 cm.
3 db régi vegyes fém doboz fedéllel, mind kopott: Julius Meinl kakaó, illusztrált, m: 14,5 cm. Szent István cikória, rózsákkal illusztrált, m: 7,5 cm. 1 db Baeder Caola vitaminos arc és bőrápoló krém, m. 3 cm, d: 9,5 cm.
Vegyes régi doboz és bolha tétel: 2 db régi Schüller cérna doboz ("Pegasus" varrócérna és Selyemfényű horgolócérna "SAS Special") doboz fedéllel, egyik jó állapotban, másik sérült. 1 db Clark horgony hímző cérna, Első magyar Kézimunkafonalgyár Rt., Nagyatád karton doboz, tartalommal (cérnával), egyik oldalán sérült., m: 9,5x12,5x2 cm. 1 db Torpedo Újpesti cérnagyár Budapest-Nagyatád karton doboz, enyhén sérült., m: 6x13x2,5 cm. 2x12 db biztosítótű eredeti papír csomagolásában ("Sirt" Sicherheitsnadeln).
3 db régi Stühmer fémdoboz: 1 db nagyméretű illusztrált Stühmer 505, a XX. század cukorkája, a kékszalaggal felirattal, fedéllel, kopott, m: 21,5 cm. 1 db illusztrált Stühmer kakaó henger alakú doboz, kopott, m: 19,5 cm, d: 12 cm. 1 db kocka alakú Stühmer vékony karton doboz, m: 8 cm.