3 db régi Szövetkezeti és Hangya doboz fedéllel, kopottak: 1 db Szent István Szövetkezeti Karamella fa doboz, gazdag, díszes népies illusztrációval, 16x23x11 cm. 1 db Hangya tea szalon keverék illusztrált fém doboz, 7,5x10x7 cm. 1 db Hangya valódi szegedi édes-nemes paprika illusztrált, fém doboz, m: 9 cm.
cca 1930-1940 Corvin boríték és levélpapír, Mátyás királlyal illusztrált, címeres kartondobozban, 25x17x6 cm + ca. 48 db névjegyboríték kartondobozban.
2 db Stühmer fémdoboz: 1 db illusztrált Stühmer Ropp (nápolyi), fedéllel, kopott, 16x21x7 cm. 1 db illusztrált Stühmer E kakaó henger alakú doboz, m: 20,5 cm, d: 12 cm.
2 db régi hosszúkás formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, népies-florális illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm. 1 db Franck cikóriakávé íz-szín-zamat illusztrált reklámlap, 1948-ban postázva, BNV a nép ipara, a nép ereje bélyegzővel. 2 db kihajtható Franck-Kathreiner malátakávé reklám, kívül különböző illusztrációval. Litográfia, papír, Seidner Lit, Bp. Cca 1943, enyhén foltos. 1 db "Igyunk magyar kávét!" Franck reklám, papír, Korvin testv., Bp..