Kartsoke Alajos: Az ipari tulajdonjogok elhelyezése a jog rendszerében. Klny. a Gazdasági Jog 1. évf. 2. számából. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
cca 1930 3 db német idegenforgalmi prospektus, a Deutsche Verkehrbücher kiadványai: Thüringia, Baden, Vesztfália, kihajtható térképmellékletekkel, az egyiken kis szakadással
cca 1931-35 Muskátli magyar kézimunka újság 6 száma + 1935 Az Új Idők kézimunka könyve 32 egészoldalas táblán, 136 kézimunka fényképével. Mind erősen kopott, részben foltos és széteső állapotban
1932 Századunk. Próbakötet 1-2. Társadalomtudományi szemle. Ötödik évfolyam, ötödik kötet. Szerkesztették Vámbéry Rusztem, Varró István. Budapest, 1932. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a kötése sérült, pár lap kijár, pár lap felvágatlan, megviselt állapotban. A 2. kötet végén 1932 hetedik évfolyam, hetedik kötet (VIII+48 p.) található.
1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Komplett, 200 címkével. Egészvászon kötésben, jó állapotban, plusz hozzá az eredeti papírborító, ami ritkaság / Collecting pictures in album about Hitler's route to power. Complete with original paper cover