cca 1920-1940 Vegyes közlekedéssel kapcsoaltos nyomtatványok, BSZKRT, Budapesti Helyiérdekű Vasutak Rt., közte szerszámkönyv, származási lap orvosi felülvizsgálati lap,
cca 1920-1930 Salzburg im Wandel der Jahrtausende. Salzburg,é.n., Andre Hofer, 54+2 p.+28 t. Egészoldalas színes képtáblákkal, német nyelven. Aranyozott, fűzött félvászon-kötésben, gyűjtői kávécímkékkel, egy kávécímke hiányzik. +13 db 1933 Austria kávécímkével, egy képből 10 db.
1925 Hahn-Goerz Kino-Theater-Maschinen. Cassel, Aktiengesellschaft Hahn Für Optik und Mechanik, vetítőgép katalógus, prospektus, német nyelven, szövegközti illusztrációkkal, 64 p. Ritka!