1916 Anzeiger der Ethnographischen Abtheilung des Ungarischen National-Museums. 1909 VIII. évf. I. félév. Szerk.: Dr. Semayer Vilibald. Bp.-Leipzig, 1916, Magyar Nemzeti Múzeum-Karl W. Hiersemann. Kiadói papírkötés, német nyelven, felvágatlan lapokkal.
1917 A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. Szerk.: Dr. Siklóssy László. VII. évf. 7. sz., a lapszéleken kis sérülésekkel, kis hiánnyal, 221-240 p.