1895-1907 5 db német nyelvű újság. Moderne Kunst. Illustrirte Monatschrift 3 db száma, Für Alle Welt 1 db száma, Illustrirte Zeitung 1 db száma. Változó állapotban, szakadozott, elvált borítókkal, részben szakadozott, sérült lapokkal és elvált fűzéssel.
1897 Orvosi Heti Szemle XII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(január-június.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor. Aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, kopott borítóval.
cca 1900-1940 Vegyes szentkép tétel, 10 db, közte két csipkés szélű,az egyik sérült 1 db egyházi témájú modern nyomat paszpartuban, valamint 1 db 1876-os díszes keresztlevél, paszpartuban.
1901 Pesti Hírlap jegyzék-naplója, ingyenes melléklet a Pesti Hírlap előfizetői részére, 1901. dec., az elülső borítón kis szakadással, egy lapon bejegyzéssel.