3 db régi metszet és nyomat: Alexander of Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst herceg egyházi író, főpap, Ludwig Büchner német filozófus, és Bethlen Gábor erdélyi fejedelem (nyomat) portréi, paszpartukban, 15x11 cm, 16x10 cm, 22x14 cm
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.
Kis Lap XLIII. kötet (1-26.) Képes gyermek-ujság. Szerk.: Forgó Bácsi (Ágai Adolf). Bp., 1893, Athenaeum. Kiadói sérült egészvászon kötés elváló borító, néhány oldal hiányzik
1894 Vasárnapi újság. 41. évfolyam. 1-26.,27-52 sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., Franklin, korabeli reklámokkal, érdekes írásokkal, fekete-fehér illusztrációkkal, kopott félvászon-kötésekben, az ez I. kötetben pár foltos lappal, a hátsó szennylap szakadt, egy ív fűzése laza, a II. kötetben néhány foltos lappal, laza fűzéssel, néhány kijáró lappal, V+440; 441-884 p.