Porcelán Tételek száma: 107
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2128230
11272
367
4 db porcelán és kerámia tárgy (kis váza, söröskorsó, stb.), jelzettek, kis kopásnyomokkal 2128768
11273
367
Zsolnay kis váza, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:11 cm 2085673
11274
367
kalocsai porcelán pálinkás palack és kupica, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2085756
11275
367
Írország porcelán hamutál, matricás, jelzett, hibátlan, 14×17 cm 1875417
11276
367
Dorohoi galamb pár, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 12 cm 2062299
11277
367
Rosenthal váza. Jelzett, kopott. 21 cm 2127384
11278
367
Jelzés nélkül: Csók. Biszkvit porcelán. 26 cm. Hibátlan. 2128271
11279
367
Doktor mosómedve persely. Jelzés nélkül, matricás, kopásokkal 17 cm 2128266
11280
367
Jelzés nélkül: Sivatagi harcos. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 21 cm 2128162
11281
367
Faiencerie Du Pont Vieux szett. 3 nagy méretű tál 47x34 cm + 4 db szögletes kínáló tál 31x22 cm. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, egyik anyaghibával. 2128159
11282
367
Bereznay W. Vilma: virágmintás, aranyozott, lábas cukordobozka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 10x8 cm 2128160
11283
367
Vileroy & Boch lapos tányér. 2 db. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással d: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft