Bereznay W. Vilma: virágmintás, aranyozott, lábas cukordobozka. Kézzel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~8/Bereznay-W-Vilma-viragmintas-aranyozott-labas-cukordobozka-Kezzel-festett-jelzett-kopaso~II2128159
2128159
11282
367
Leírás: Bereznay W. Vilma: virágmintás, aranyozott, lábas cukordobozka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 10x8 cm
: kozár_edit