Porcelán Tételek száma: 107
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2070210
11296
367
Rosenthal mese illusztrációs porcelán tányér. Jelzett, hibátlan. 11x11 cm 2034530
11297
367
Lindner rózsás tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 21,5×14,5 cm 1979434
11298
367
Lantos kislány, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11,5 cm 1979400
11299
367
2200
Esernyős kisfiú, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12 cm 1979411
11300
367
Esernyős kislány, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm 2091413
11301
367
Hüttl Tivadar 8+2 db süteményes és lapos tányér, egyiken lepattanással, kopott, matricás, jelzett, d: 20 cm (2×), d: 25 cm (6×) 2096487
11302
367
Jelzett sirály, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm, 11×11 cm 1948134
11303
367
Virágmintás porcelán gyümölcsös tál, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 25 cm 2124783
11304
367
Aquincum porcelán váza Debrecen felirattal. Jelzett, matricás, kis kopásokkal 19 cm 2125981
11305
367
3800
Nagy, vegyes porcelán és üveg tétel: porcelán fűszer és tojástartó, csészék, aljjal, jelzett kínai tálak. 5 db pohár 2125970
11306
367
Jelzés nélkül: két darab képregényes tányér. d:20,5 cm 2127074
11307
367
Rosenthal virágmintás porcelán dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12×11×4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft