Porcelán Tételek száma: 107
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2127042
11308
367
Udvarlás, biszkvit porcelán figurapár, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm 2127593
11309
367
Butlers zöldeskék kávéskanna (jelzett), 3 db csészével, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm, d: 10 cm 2019236
11310
367
Jelzett skót juhász, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 22 cm 1872069
11311
367
cca 1900 Kézzel festett fali dísztál, jelzett (Rónai), kopott, d: 30,5 cm 2027724
11312
367
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm 2112301
11313
367
Német ülő akt, fehérmázas, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, ragasztott lábbal, m: 40 cm 2111739
11314
367
Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm 2111697
11315
367
Porcelán delfin, kopott jelzéssel, máz alatti repedésekkel, h: 22 cm 2111834
11316
367
Jelzett porcelán cukortartó, tető nélkül, kézzel festett, apró kopásokkal, m: 8 cm 2129892
11317
367
Enoch Wedgwood levonóképes háromszintes kínálótál, jelzett, hajszálrepedésekkel, m: 35 cm 2050339
11318
367
Roozbeh kézzel festett porcelán tálka Nasszer Ad-Din perzsa uralkodó (1848-1896) képével. Kopásnyomokkal. d:11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft