Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 32

17165.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Széchényi Zsigmond: Két kecske. Bp.,1942, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 195 p. + 19 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17166.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói enyhén szakadt védőborítóban. Volt könyvtári példány.
17167.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17168.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papírborító gerince foltos, jó állapotban.
17169.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17170.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Széchényi Zsigmond 6 könyve: Nahar. Indiai útinapló. (1964.), Alaszkában vadásztam (1963.), Afrikai tábortüzek. (1966.), Denaturált Afrika. (1968., Első kiadás), Csui!...(1962.), Szarvasok nyomában és egyéb írások.(1979, Első kiadás.) Bp.,1962-1979, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, változó állapotban, többnyire kissé kopott borítókkal. +Salaj, J. -Roszkopf I.: Vadásztrófeák kikészítése. Bp.,1968, Mezőgazdasági Kiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, foltos, sérült, javított gerinccel, rossz állapotban.
17171.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Osztap Visnya: Jó vadászatot! Bp.-Uzsgorod, én., Európa-Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés, hiányzó címlappal, intézményi bélyegzővel.
17172.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1970-1971 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének lapja. II. évf. 1-12. sz., III. 1-12. sz. 2 teljes évfolyam, egészvászon-kötésben.
17173.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17174.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dékány András: Náderdőben vadmadár. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
17175.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Bakóczi Antal: Vadászszenvedély, vadászati fegyelem. Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1971, Táncsics. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17176.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft