Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vadaszat~1500008/Szechenyi-Zsigmond-Unnepnapok-Egy-magyar-vadasz-hitvallasa-Masodik-resz-Bp-1965-Szepi~II2124242
2124242
17169
367
Books: Hunting
Leírás: Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papírborító gerince foltos, jó állapotban.
: kozár_edit