Könyvek: Vadászat Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2087310
17177
367
Books: Hunting
Dr. Bencze Lajos: Vadgazdálkodásunk természeti adottságai. Bp.,1972, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. 2087343
17178
367
Books: Hunting
Szalay István: Magasles a Kékes alatt. Bp.,1979, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 2033621
17179
367
Books: Hunting
Gyimesi György: A Meru lankáin. Vadászélmények. Pozsony,1975,Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, apró szakadásokkal a papírborítón. 2087339
17180
367
Books: Hunting
Dr. Koller Mihály: Vadászatszervezés, vadászati szabályzat. Bp., 1981, Magyar Vadászok Országos Szövetsége. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. 1296452
17181
367
Books: Hunting
Bársony István: A napsütötte férfi és más elbeszélések
Bp., 1904. Pallas. 160 p. 1 sztl.lev. Első kiadás! Kiadói, kissé sérült papírkötésben. 2063009
17182
367
Books: Hunting
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Holdas Sándor: Különös vadászat. Bp., 1969, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
Páll Endre: Legjobb vadászni. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói kopott papírkötés. 2083494
17183
367
Books: Hunting
A hivatásos vadász kézikönyve. Szerk.: Dr. Borzsák Benő. Bp.,1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadozott papír védőborítóval 2014634
17184
367
Books: Hunting
Bolza Antal: Cserkelés az életem. Balassagyarmat, 1993, Novitas-B. Kiadói papírkötésben. 1982166
17185
367
900
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban. 1791812
17186
367
Books: Hunting
Gareth Purnell-Alan Yates-Chris Dawn: Horgász enciklopédia. Fordította: Bogárdi Hilda, Zsembery Péter. hn.,1998, Pi Book Manager Iroda Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1833256
17187
367
Books: Hunting
2 vadászkönyv: Vadászati alapismeretek. Szerk.: Dr. Borzsák Benő. Bp.,1988, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. + Vadászévkönyv 2000. 1793318
17188
367
Books: Hunting
Etetőanyagok, etetési technikák. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink XI. Bp.,2000, Fish. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft