Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 297

Könyv tétel benne szépirodalom, ifjúsági irodalom
17544.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17545.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17546.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17547.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Laczkó Géza: Pest és a nők I-II. .Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadó vászon kötésben, kiadói védőborítóval.
17548.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gáspár András (szerk.): M.A.G.U.S. avagy a Kalandorok Krónikái. Kézikönyv kalandozóknak és útmutató kalandmestereknek. Második, javított kiadás. Bp., 1994, Valhalla Páholy. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17549.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
3 db Rejtő Jenő (P. Howard) könyv, összegyűjtött regények és elbeszélések három kötetben: Piszkos Fred és a többiek. Rejtő Jenő Összegyűjtött Művei I. kötet + Légió mindhalálig. Rejtő Jenő Összegyűjtött Művei II. kötet. + Vadnyugati és egyéb történetek. Rejtő Jenő Összegyűjtött Művei III. kötet. Mindhárom kötet Bp., 1997, Könyvkuckó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17550.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6 db könyv a Téka sorozatból. Bolyai Levelek. + Kolumbusz Hajónaplója. + Tacitus: Sorsfordulatokban gazdag kor. + Galilei: Párbeszédek. + Newton: A princípiából és az optikából. Levelek Bentleyhez. + Andrád Sámuel: Elmés és mulatságos rövid anekdoták. Kiadói kartonált papírkötés, különböző kiadások.
17551.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
5 db Békéscsabai Megyei Könyvtár által kiadott bibliofil verseskötet sorozatából, mind számozott és aláírt példányok: Keresztury Dezső: Nyitott kör. Versek. Békéscsaba, 1976. Megyei Könyvtár. A közölt illusztrációk Borsos Miklós munkái. Számozott példány (250/88.) A szerző, Keresztury Dezső (1904-1996) által aláírt! Jó állapotban. + Kovács Kálmán, E.: Az ősz háborúja. Versek. Békéscsaba, 1976. Megyei Könyvtár. A rajzok Lipták Pál munkái. Számozott példány (250/186.) A szerző által aláírt! Jó állapotban. + Ladányi Mihály: Föld! Föld! Huszonegy vers. Békéscsaba, 1976, Megyei Könyvtár. Haraszti Margit illusztrációival. Számozott (226/250), Ladányi Mihály (1934-186) által aláírt példány! Jó állapotban. + Csorba Győző: Március. Tizenhárom vers. Békéscsaba, 1975. Megyei Könyvtár. A rajzok Martyn Ferenc munkái. Számozott (250/94.), a szerző Csorba Győző (1916-1995) által aláírt példány! Enyhén kopott, hátoldalán foltos borítóval. + Fodor András: A barátság bére. Tizenkét vers. Békéscsaba, 1974. Megyei Könyvtár. Lipták Pál rajzaival. Számozott (250/161.), a szerző Fodor András (1929-1997) által aláírt példány! Enyhén kopott, elszínezödőtt borítóval Az összes példány kiadói kartonálásban, Fodor András kötet kivételével kiadói papír védőborítóval.
17552.

5 db Békéscsabai Megyei Könyvtár által kiadott bibliofil verseskötet sorozatából, mind számozott és aláírt példányok: Keresztury Dezső: Nyitott kör. Versek. Békéscsaba, 1976. Megyei Könyvtár. "A közölt illusztrációk Borsos Miklós munkái". Számozott példány (250/88.) A szerző, Keresztury Dezső (1904-1996) által aláírt! Jó állapotban. + Kovács Kálmán, E.: Az ősz háborúja. Versek. Békéscsaba, 1976. Megyei Könyvtár. A rajzok Lipták Pál munkái. Számozott példány (250/186.) A szerző által aláírt! Jó állapotban. + Ladányi Mihály: Föld! Föld! Huszonegy vers. Békéscsaba, 1976, Megyei Könyvtár. Haraszti Margit illusztrációival. Számozott (226/250), Ladányi Mihály (1934-186) által aláírt példány! Jó állapotban. + Csorba Győző: Március. Tizenhárom vers. Békéscsaba, 1975. Megyei Könyvtár. A rajzok Martyn Ferenc munkái. Számozott (250/94.), a szerző Csorba Győző (1916-1995) által aláírt példány! Enyhén kopott, hátoldalán foltos borítóval. + Fodor András: A barátság bére. Tizenkét vers. Békéscsaba, 1974. Megyei Könyvtár. Lipták Pál rajzaival. Számozott (250/161.), a szerző Fodor András (1929-1997) által aláírt példány! Enyhén kopott, elszínezödőtt borítóval Az összes példány kiadói kartonálásban, Fodor András kötet kivételével kiadói papír védőborítóval.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17553.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17554.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17555.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft