Mai Magyar Múzsa 1930. Szerk.: Vajthó László. Bp.,1930, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
Gyulai Pál: Petőfi Sándor és lyrai költészetünk. Petőfi könyvtár, V. füzet. Bp., 1908, Kunossy, Szilágyi és Társa. Aranyozott, színezett szecessziós kiadói egész vászonkötés. Kissé sérült gerinccel és borítóval.
[Orosz József, balásfalvi]: Umrisse einer möglichen Reform in Ungarn. Im Geiste des Juste-milieu. Zweite Abtheilung. Paris, 1833, L. Brunet, 92 p. Német nyelven. Kiadói papírborítóban, sérült, szétvált gerinccel, kötéssel, a lapok sarkai gyűrött.
Szabó Béla: A Magyar Korona országainak státusjogi és monarchiai állása a Pragmatica Sanctio szerint. 1848, Író sajátja. REPRINT! H.n., Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.