Majthényi György: A kéz beszél. A gyakorlati chiromantia kézikönyve. Bp., é. n., Stádium. Helyenként kissé foltos lapokkal, kicsit kopott félvászon kötésben.
Swift: Gulliver a törpék országában. Ford. és átdolgozta Gáspárné Dávid Margit. Pályi Jenő rajzaival. Bp., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Átkötött modern egészvászon-kötésben.
Dr. Kotoff Olivér: A kutya kiképzése szimatmunkára. Kézirat gyanánt. Anghi Csaba előszavával. Bp.,1958, É. M. Dokumentációs és Nyomtatványellátó Vállalat. Kiadói papírkötés. Megjelent 250 példányban.
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné, 400 p.+XV t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.