Balassa József: Csokonai Budapesten avagy A mai magyar irodalom. Bp., 1927, Általános Ny. 227 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóval, félvászon védőborítóval
Nyirő Sándor: A fütty. Énekes népszínmű 4 felvonásban. Nagybánya, 1877, Huzly Károly Könyvnyomdája. Kicsit sérült, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Kasza Lajos: Egy menekült magyar állatorvos élete. I-II. köt. I. köt.: Budapesttől Washingtonig. II. köt.: Éveim Amerikában és Angliában. Bp., 1997-1998., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.