Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1932773
10036
367
24000
Blaskó Zoltán (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 53×44 cm 1916291
10037
367
Blaskó Zoltán (?-): Azért vagy itt.. Olaj, farost, jelzett, keretben, 83×60 cm 1916294
10038
367
Blaskó Zoltán (?-): Látomás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 83×60 cm 1932770
10039
367
22000
Blaskó Zoltán (?-): Megvilágosodás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×33 cm 1941040
10040
367
Bokor Imre (?-?): Hajnali elmúlás. Tus, papír, üvegezett keretben, 25×23 cm 2127203
10041
367
Boldizsár István (1897-1984): Szépnaboglya. Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 15x24 cm 2128672
10042
367
2200
Boldizsár István (1897-1984): Kertfa alatt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23,5×30,5 cm 2127202
10043
367
Boldizsár István (1897-1984): Faluvég. Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 12x28 cm 2127201
10044
367
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskút. Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 16x34 cm 2127200
10045
367
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 39x20 cm 1950831
10046
367
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 19×29 cm 2111642
10047
367
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskút. Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 17x31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft