Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1940745
10048
367
Boldizsár István (1897-1984): Faluhatár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×31 cm 1998893
10049
367
Bor Pál (1889-1982): Fatörzs 1921. Szén, papír (restaurált), jelzett,32×18 cm 2124446
10050
367
Borsos Miklós (1906-1990): Ikarusz. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (92/100), üvegezett fa keretben, 19×29,5 cm 2131130
10051
367
Borszéki Anna jelzéssel: Falkép terv. Vegyes technika, papír, papírra kasírozva 33x43 cm 2126623
10052
367
Bölcskey Ferenc (1897-?): Vitorlások. Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 29×41,5 cm 2126603
10053
367
Bujdosó Dénes (1932-): Anya gyermekével. Olaj, vászon, sérült, jelzett, 70,5x51 cm 1679930
10054
367
90000
Burza jelzéssel: Téli utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 38×50 cm 1934403
10055
367
Concha jelzéssel: Rózsás csendélet. Akvarell, papír, foltos, üvegezett keretben, 28×33 cm 1839816
10056
367
Angelo Corbetta (?- ): Szerelem nélkül (Senza amore). Vegyes technika, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 70×80 cm 2131218
10057
367
Csepregi Anita (1985-): Szitakötő I. Akril - vegyes technika, farost, jelzett, 40x30cm 2131219
10058
367
Csepregi Anita (1985-): Szitakötő II. Akril - vegyes technika, farost, jelzett, 40x30cm 2125882
10059
367
Csergezán jelzéssel: Életképek. Akvarell, ceruza, papír, vékony paszpartuban, 17x42 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft