Porcelán Tételek száma: 95
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2117943
11232
366
3 db figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 és 26 cm között 2121998
11233
366
Süteményes tálak és teás csészék vegyesen, matricásak, jelzettek, kis kopásnyomokkal 2086917
11234
366
Medve, kézzel festett, máz hibákkal, jelzés nélkül, m: 9,5 cm, h:15 cm 2072828
11235
366
Kínai seladon mázas váza, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 2072952
11236
366
Gém pár, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomókkal, m: 10 cm 2117369
11237
366
Porcelán só-bors szóró kalapos hölgy-úr porcelán figura, 2 db, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm 2048908
11238
366
2 db felirat nélküli porcelán tábla, fehér mázas, jelzés nélkül, 10×24 és 28×35 cm 2118059
11239
366
Fácános váza. Biszkvit porcelán. Jelzés nélkül, hibátlan. 24 cm 2064047
11240
366
100
Két személyes reggeli kávázó szett. Bögre és porcelán kanál Eredeti dobozában 2118067
11241
366
Persil reklámos 3 db matricás bögre 2117772
11242
366
Kis állatfigurák gyűjteménye. Porcelán, üveg és fém állat figurák miniatűrtől a kicsiig. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft