Porcelán Tételek száma: 95
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2122348
11208
366
8500
Hollóházi népviseletbe öltözött pár, férfialak vállán puskával kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2116908
11209
366
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm 2119515
11210
366
4 db hollóházi porcelán figura, mind kézzel festett: Női alak népviseletben és fejkendővel, enyhén kopott, m: 11 cm. Kisfiú, enyhén kopott, m: 12 cm. Kutya, hibátlan, h: 12 cm, m: 6,5 cm. Női alak sárga ruhában, enyhén kopott, m: 24 cm. 2063966
11211
366
Hollóházi porcelán asztali szett, díszdobozban Idegenforgalmi Propaganda Kiadóvállalat felirattal. Jelzett, hibátlan. 2118174
11212
366
Gránit fajansz leveses tál. Kis kopásokkal. Jelzett. d: 35x23 cm 2117939
11213
366
Drasche porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm 2087101
11214
366
3800
M.P. Samie kisfiú buszt, részben biszkvit porcelán, jelzett, apró foltokkal, m:20 cm 2072881
11215
366
Royal KPM váza, biszkvit porcelán, tetején kopással, jelzett, m: 18,5 cm 2117534
11216
366
Wallendorf puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2119759
11217
366
2 db porcelán: Thomas Bavaria virág mintás fogpiszkálótartó, matricás, jelzett, h: 6,5 cm. Rosenthal virág mintás sószóró, matricás, jelzett, h: 8,5 cm 2117602
11218
366
Viktória csehszlovák porcelán cipő, "Balatonszárszói emlék" felirattal, matricás, jelzett, kopott, 10x14 cm 2103566
11219
366
Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft