Porcelán Tételek száma: 95
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2117880
11184
366
Zsolnay virág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 16,5 cm Tál: 25x15 cm 2116906
11185
366
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2119160
11186
366
Zsolnay játszó macska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 11,5 cm 2117576
11187
366
Zsolnay pillangómintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 10x10x6 cm 2117489
11188
366
Zsolnay virágmintás porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5x7,5x4 cm 2118521
11189
366
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, a tetején apró hajszálrepedésekkel, 8x8 cm 2118520
11190
366
Zsolnay búzavirág mintás vázácska és és hamutál. kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 12 cm, d: 12 cm 2118516
11191
366
Zsolnay virágmintás vázácska és kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm, 6 cm 2118523
11192
366
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x8 cm 2118525
11193
366
Zsolnay virág és pillangó mintás tálkák és kínáló . Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 8,5 cm, m: 6 cm 2118526
11194
366
Zsolnay virág mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x8,5 cm 2117479
11195
366
Zsolnay eozin mázas porcelán feszület, jelzett, hátoldalán gyári máz hibával, apró kopásnyomokkal, m:9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft