Zsolnay eozin mázas porcelán feszület, jelzett, hátoldalán gyári máz h... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/366/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-eozin-mazas-porcelan-feszulet-jelzett-hatoldalan-gyari-maz-hibaval-apro-kopasny~II2117479
2117479
11195
366
Leírás: Zsolnay eozin mázas porcelán feszület, jelzett, hátoldalán gyári máz hibával, apró kopásnyomokkal, m:9,5 cm
: kozár_edit