Porcelán Tételek száma: 95
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2118057
11220
366
Bavaria porcelán tányér ón karimával. Jelzett, matricás, hibátlan. d: 23 cm 2121849
11221
366
Leander cseh porcelán tojástartó tál, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2052272
11222
366
H&C Chodau mokkás készlet tálcával, gépi festés, jelzett, kopott, 2122072
11223
366
The Franklin Mint Heirloom Collection kutyás porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm 2121016
11224
366
Mason's Vista levonóképes, jelzett teás szett: 1 db fedeles tea kanna, enyhén kopott, m:19,5 cm. 5 db csésze, enyhén kopott, m: 6 cm. Cukortartó, enyhén kopott, m: 4 cm. Tej kiöntő, enyhén kopott, m: 6 cm 2107693
11225
366
Porcelán gólya, jelzett, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 38 cm 2067033
11226
366
Jelzett csehszlovák retró bögre, apró kopásnyomokkal, m:8 cm (2×) 2026866
11227
366
3400
cca 1900 3 db tál, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, egyiken máz feletti hajszál repedéssel, d:28 cm, 36×25 és 42×29 cm 2123859
11228
366
Napóleon lovon, porcelán dísztál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 2123162
11229
366
XIX. sz. vége: Jelzett fajansz reggeliző tálca. Repedésekkel. réz fogóval d: 22 cm 2117946
11230
366
3 db figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, egyik ragasztott, m: 10 cm 2116356
11231
366
Pirex kávéskészlet 6 csésze, aljjal. Jelzett, hibátlan. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft