Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 309

17492.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
240,24
287,77
17493.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
90,09
107,91
17494.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
33,03
39,57
17495.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15,02
17,99
17496.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
18,02
21,58
May Károly: A szent este. Útleírás. Altay Margit fordítása. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., ,Aczél Testvérek,(Otthon-ny.), 152 p. Kiadói javított gerincű illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
17497.

May Károly: A szent este. Útleírás. Altay Margit fordítása. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., ,Aczél Testvérek,("Otthon-ny."), 152 p. Kiadói javított gerincű illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
12,61
15,11
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Kiadta: Toldy Ferenc. I. kötet. A költő képével. pest, 1847, Heckenast Gusztáv. Bordázott gerincű félbőr kötés, festett lapszélek, sérült gerinc, foltos lapok, kopottas állapotban.
17498.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15,02
17,99
17499.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15,02
17,99
Györffy István: Magyar nép, magyar föld. Sajtó alá rendezte és a bevezetőt írta Györffy György. Györffy István munkái. I. köt. Bp., 1943, Turul, 477 p.+XXI t. (Fekete-fehér képek.)+2 térkép+11 mell. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, sérült gerinccel.
17500.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,01
14,39
Foa Eugenia: A párisi kis Robinson vagy az ipar győzelme. Ford.: Zichy Ágoston. Pest, 1851., Emich Gusztáv, 238 p.+1 t. (Pest, Tyroler J. színezett acélmetszet.) Kiadói kopott félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, 3 tábla hiányzik.
17501.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,01
10,79
17502.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
24,02
28,78
Lukács Pál: Kis dalos. A kicsinyek nagy barátja. Lukács Pál Gyermek-iratai. I. köt. Pest, 1860., Osterlamm Károly, 4+151 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben, rossz, megviselt állapotban, hiányzó gerinccel, kopott sérült borítóval, sérült, hiányos lapokkal,(de a szöveget nem érintő hiánnyal), foltos lapokkal.+Próbák. Elbeszélés az ifjuság számára Hoffmann Ferenc után ford.: Kun Béla. Pest, 1862, Emich Gusztáv, 126 p.+3 (acémetszetek) t. Rossz, széteső állapotban, egy lap sérült, hiányos (125/126.)
17503.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,00
3,60

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.