Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 309

Balásházy János: A háztartás tudománya és mezei gazdaság tudománya. II. köt. Debrecen, 1838, Tóth Lajos, XVI+17-384 p. Borító nélküli példány, szétesik, foltos lapokkal, rossz állapotban. Csak második kötet, hiányos.+Ladányi Gedeon: A magyar nemzet történetei rövid kivonatban. Debrecen, 1860, Telegdi János, 2+158 p. Első kiadás. Borító nélkül, egy lap hiányzik, rossz állapotban.
17516.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fővárosi Színházak Műsora sorozat 5 kötete: Kistemaeckers Henri: A kém, H. Keroul-A. Barré: Léni néni, Calderon: Két szék közt a pad alatt, Alphonse Daudet: Az arles-i leány, Engel és Horst: A kék egér. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, közte szakadt borítóval is, egy gerinc sérült, és részben szétvált. +Kisfaludy Károly: A kérők. Bp.,én.,Franklin. Papírkötés, szakadt borítóval.
17517.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar Kereskedelmi Közlöny könyvsorozatának 11 kötete: Tábori Kornél: Kalandos szerelem, Szomaházy István: A botrány, Tomori Jenő: Egy család drámája, Czóbel Minka: A két arany hajszál, Bársony István: Sugok valamit...stb. Bp.,én.-1913,Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos borítókkal, sérült, hiányos papír védőborítókkal.
17518.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szendrey Julia ismeretlen naplója, levelei és halálos ágyán tett vallomása. Bethlen Margit grófnő előszavával. Közzéteszik és feldolgozták Mikes Lajos és Dernői Kocsis László. Bp., 1930, Genius. 1t. 400p., 24t., 16p. (facsimilék). Kiadói, aranyozott egészbőrkötésben, kissé sérült.
17519.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Dr. Oberfrank Ferenc-Rékai Jenő: Drágakövek. Bp.,1984, Műszaki. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.+J. Bauer-V. Bouska-F. Tvrz: Drágakőkalauz. Fordította Oberfrank Ferenc. Bp., 1989, Natura. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17520.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
2 db - Késmárki László: 72 angyal. A kabbalisztikus misztika gyakorlata. 2006, Ábrahám Kiadó. + 72 isteni név. A kabbalisztikus misztika gyakorlata. 2006, Ábrahám Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban
17521.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Juhász Ferenc: Szerelmes hazatántorgás. Bp.,1977,Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Dedikált! Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17522.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
[Rejtő Jenő] P. Howard: A szőke ciklon. Nova Kalandos Regényei. Bp.,(1947), Nova, 160 p. 3. kiadás. A borító Pályi Jenő munkája. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé szakadozott borítóval.
17523.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
29
[Rejtő Jenő] P. Howard: Menni, vagy meghalni. Bp.,(1941), Nova, 160 p. 2. kiadás. A borító Pályi Jenő munkája. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, hiányos gerinccel, laza füzéssel.
17524.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10
Sacelláry Pál: Régi házak elfakult írások. Rajzok a magyar múltból. Bp., 1926., Rózsavölgyi, (Kner Izidor-ny., Gyoma), 76+2 p. Kiadói papírkötés, a gerincen és a borítón kis szakadással, de alapvetően jó állapotban. Készült 500 példányban.
17525.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ibsen Henrik: Nóra. Színmű három felvonásban. Fordította: Reviczky Gyula. Egyetemes Könyvtár. 59-61. sz. Győr,é.n.(cca 1890),Gross Gusztáv és Testvérek, 112 p. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé dohos.
17526.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Madarassy László: Művészkedő magyar pásztorok. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Bp., Könyvbarátok kis könyve. Kiadói egészvászon kötésben.
17527.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft