Vetési László: A két Bacsó. Igaz történet a Tiszamentéről. Bp.,1914., Franklin. Széchy Gyula egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Schwarz Zsigmond: A horgonyjárat működése és javítása. 33 ábrával. Magyar Órás-szakkönyvtár. II. kötet. Bp., 1923, Budapesti Órásipartestület. Félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.