Porcelán Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2099216
11119
363
Herendi rózsaszín porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 16×10 cm 2099260
11120
363
Herendi virágmintás ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 8 cm 2097715
11121
363
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett,apró kopásnyomokkal, m: 4,5 cm 2097718
11122
363
Herendi Viktória mintás kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2097710
11123
363
Herendi virágmintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm 2097723
11124
363
Herendi virágmintás csikkelnyomó, kézzel festett, jelzett, kopott, m:4,5 cm 2094573
11125
363
4800
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, m: 8 cm. 2093641
11126
363
40000
Herendi virág mintás étkészlet, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, összesen: 24 db 2093644
11127
363
28000
Herendi János vitéz a griffmadáron, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20,5 cm, h:17 cm 2093668
11128
363
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d:11 cm, m:8,5 cm 2093680
11129
363
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, m:9,5 cm, d: 12,5 cm 2093690
11130
363
Herendi bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:12,5 cm, d:10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft