Porcelán Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1872069
11203
363
cca 1900 Kézzel festett fali dísztál, jelzett (Rónai), kopott, d: 30,5 cm 1966806
11204
363
Kézzel festett, jelzett, japán váza párban, egyik fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 12 és 15 cm (2×) 2019236
11205
363
Jelzett skót juhász, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 22 cm 2099397
11206
363
Japán porcelán tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 16×16 cm 2099405
11207
363
Kínai porcelán halas-virágos váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 37,5 cm 2099413
11208
363
3400
Kínai teás készlet, jelzett, hiányos, kopásnyomokkal, 5 db 2099409
11209
363
2 db kínai porcelán vázácska, egyik fedele hiányzik, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2094680
11210
363
Német porcelán sörös korsó, ón fedéllel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 2096346
11211
363
Japán virágmintás porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2097292
11212
363
Porcelán súlyos lámpa szett kopásokkal, kis lepattanásokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft