Porcelán Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2052272
11191
363
H&C Chodau mokkás készlet tálcával, gépi festés, jelzett, kopott, 2056841
11192
363
Krisztus fej. Fehér mázas porcelán plakett, bőr keretben, d: 7,5 cm 2070779
11193
363
Angol kiöntő Old Inns Series. Jelzett, egy minimális lepattanással 9 cm 2070758
11194
363
3 db jelzett porcelán mokkás csésze klf dekorral 2053742
11195
363
Különféle mokkás csésze és alj, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, összesen: 4 db, 2100204
11196
363
Jelzett kínai Famille rose tányér, kézzel festett, kopás nyomokkal, d: 26 cm 2094007
11197
363
2 db virágmintás porcelán dobozka, matricás, jelzéssel és jelzés nélkül, hibátlan, 6×6 cm 2093998
11198
363
3 db porcelán állat, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7-11 cm 2094254
11199
363
Citerázó lány, porcelán figura, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 2096487
11200
363
Jelzett sirály, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm, 11×11 cm 2099320
11201
363
Madaras jelenettel díszített porcelán dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 19×15,5 cm 2091072
11202
363
Vegyes porcelán tétel, 4 db: Hollóházi virágmintás-galambos porcelán emlékváza, "Tatabánya 1987. december" felirattal, Hollóházi porcelán mókus, Zsolnay bölény, a váza matricás, a többi kézzel festett, jelzettek, a bölény egyik szarván sérüléssel. +Jelzés nélküli porcelán kínai teknős, kézzel festett, mázhibával, sérüléssel, apró kopásnyomokkal, váza: m: 25 cm, mókus: m: 14 cm, bölény: m: 6,5 cm, teknős: 4x12 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft