Porcelán Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2034023
11179
363
Unterweissbach fekvő puttó, fehér mázas, jelzett, kopás nyomokkal, h:8 cm 2099662
11180
363
Reutter baba teás készlet, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 11×9 cm 2071107
11181
363
Unterweissbach retró pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, apró lepattanással, m: 22 cm 1856535
11182
363
Moritz Zdekauer (MZ) kétszemélyes mokkás készlet, részben kézzel festett, matricás, jelzett (Parisi-Nagy-Áruház), kopott 2018934
11183
363
Bareuther cukordoboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm 2060150
11184
363
Schaubachkunst porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 1875417
11185
363
Dorohoi galamb pár, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 12 cm 2066602
11186
363
Antoinette porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm 2066268
11187
363
Heinz kisfiú kakasokkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18,5 cm 2100784
11188
363
Royal Cpenhagen kávéscsésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, összesen: 6 db 2098605
11189
363
Delfti fali dísztál. Jelzett, matricás, hátoldalán hajszál repedéssel, d:29 cm 2027724
11190
363
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft