Porcelán Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2094583
11143
363
Zsolnay fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2099526
11144
363
Zsolnay porcelán virágmintás mokkás készlet, részben kézzel festett, hiányos 2096119
11145
363
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm 2093713
11146
363
22000
Zsolnay eozin mázas vadászmotívumos névjegykártya tartó, jelzett, apró kopásnyomokkal, 16,5×11,5 cm 2049466
11147
363
Zsolnay virágcsokros kisfiú és kislány, kézzel festett, jelzett, speciális mázzal (hibával?), m: 11 cm 2056690
11148
363
Hollóházi rózsás-pillangós váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 25,5 cm 2096393
11149
363
Hollóházi retró játszó óvodás a vödörrel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm 2093994
11150
363
Hollóházi porcelán kulacs, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 2094346
11151
363
Hollóházi Erika mintás bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×10×7,5 cm 2096500
11152
363
Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2096125
11153
363
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm 1970650
11154
363
Hollóházi fedeles kis váza, ékszeres dobozka, korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:3-18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft