Porcelán Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2094317
11107
363
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 7×7,5×5 cm 2094323
11108
363
Herendi Viktória mintás porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11×7×7 cm 2094278
11109
363
Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes tálak, 6 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm 2094282
11110
363
11000
Herendi virágmintás porcelán teás csésze és csészealj, 4+4 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal 2096526
11111
363
Herendi Eton mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:10 cm 2096527
11112
363
Herendi Eton mintás só-borstartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:5,5 cm, h:9 cm 2096528
11113
363
Herendi Eton mintás tálca, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 26×20,5 cm 2096525
11114
363
Herendi Eton mintás tejszínkiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:6,5 cm 2099199
11115
363
Herendi indiai kosár mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2099202
11116
363
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 13×12×9,5 cm 2099203
11117
363
Herendi Rothschild mintás citromos porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 12×9×9 cm 2099210
11118
363
Herendi kis virágos porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7×7×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft