Porcelán Tételek száma: 136
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2069449
11159
360
Herendi VIktória tejszínkiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm 2069439
11160
360
60000
Herendi Viktória porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2075151
11161
360
Herendi Eton mintás porcelán mélytányér, 3 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm 2075108
11162
360
Herendi Rotschild mintás áttört tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm 2056937
11163
360
Herendi csipkebogyó mintás tál és tálkák (7 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:10 cm, d:18,5 cm, d:14 cm (6 ×) 2075080
11164
360
Herendi csipkebogyó mintás tálkák (6 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:14 cm (6 ×) 2075105
11165
360
Herendi virág mintás ékszerdobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 6,5 cm 2070072
11166
360
Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm 2070064
11167
360
11000
Herendi Eton mintás porcelán mélytányér, 6 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 20,5 cm 2070074
11168
360
Herendi Eton mintás porcelán lapostányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2073835
11169
360
Herendi porcelán kínai oroszlán figura. Jelzett, hibátlan. m: 16 cm 2071224
11170
360
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, peremén mázhiánnyal, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft