Porcelán Tételek száma: 136
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2071027
11171
360
Herendi porcelán Beethoven büszt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2071193
11172
360
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 30 cm 2004564
11173
360
Herendi Waldstein mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, óraszerkezet nélkül (csak mutatókkal), d: 28 cm 1974463
11174
360
Herendi Rotschild mintás áttört szélű tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:13 cm 1520036
11175
360
Herendi porcelán virágmintás süteményes készlet 1 tál + 5 tányér, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Tertia) Méretek: kínáló: 38x28 cm, tányér: 25x25 cm 2063877
11176
360
Herendi Viktória tál. Kézzel festett, jelzett, javított. 28x25 cm 1907183
11177
360
24000
Herendi (CD) mintás három karú gyertyatartó (kivehető), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:42 cm, h:36 cm 2070458
11178
360
Zsolnay pillangó mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:13 cm, m:7 cm 2070456
11179
360
2 db porcelán szíveske. Zsolnay, hajszálrepedéssel, 9 cm, Kéményseprős. Jelzett, hibátlan, 11 cm 2070535
11180
360
Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm, + Drasche sószóró. Matricás, jelzett, hibátlan 2071326
11181
360
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2071323
11182
360
Zsolnay virágmintás porcelán gyertya tartó pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft