Porcelán

Tételek száma: 136

Herendi porcelán Beethoven büszt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11171.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 30 cm
11172.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi Waldstein mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, óraszerkezet nélkül (csak mutatókkal), d: 28 cm
11173.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Herendi Rotschild mintás áttört szélű tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:13 cm
11174.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Herendi porcelán virágmintás süteményes készlet 1 tál + 5 tányér, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Tertia) Méretek: kínáló: 38x28 cm, tányér: 25x25 cm
11175.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi Viktória tál. Kézzel festett, jelzett, javított. 28x25 cm
11176.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
28
11177.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Zsolnay pillangó mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:13 cm, m:7 cm
11178.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
2 db porcelán szíveske. Zsolnay, hajszálrepedéssel, 9 cm, Kéményseprős. Jelzett, hibátlan, 11 cm
11179.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm, + Drasche sószóró. Matricás, jelzett, hibátlan
11180.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11181.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18
Zsolnay virágmintás porcelán gyertya tartó pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11182.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft