Porcelán

Tételek száma: 136

Zsolnay Pompadour mintás Pécs tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8,5 cm
11195.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Zsolnay virág mintás szószos tál, matricás, jelzett, kopott, 22×14 cm
11196.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Zsolnay pirogránit utcakő. Jelzett. 15x15 cm
11197.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zsolnay Zsuzsanna (térdelő női akt), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
11198.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, matricás, jelzett, hiányos, lepattanással
11199.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11200.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zsolnay porcelán búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, száján vízkővel, m: 16,5 cm
11201.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zsolnay tulipán mintás csészealj, kézzel festett, mázas porcelán fajansz, apró lepattanással, d:17,5 cm
11202.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zsolnay pillangó mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11203.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, hibátlan
11205.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Hollóházi süteményes készlet: 6 db tányér, d: 16,5 cm, 1 db nagy tál, d: 32 cm, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal
11206.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
20
Hollóházi porcelán virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
11207.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft