Porcelán Tételek száma: 136
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2071291
11195
360
Zsolnay Pompadour mintás Pécs tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8,5 cm 2071288
11196
360
Zsolnay virág mintás szószos tál, matricás, jelzett, kopott, 22×14 cm 2074588
11197
360
Zsolnay pirogránit utcakő. Jelzett. 15x15 cm 2073319
11198
360
Zsolnay Zsuzsanna (térdelő női akt), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22,5 cm 2070959
11199
360
Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, matricás, jelzett, hiányos, lepattanással 2071218
11200
360
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2071215
11201
360
Zsolnay porcelán búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, száján vízkővel, m: 16,5 cm 2070883
11202
360
Zsolnay tulipán mintás csészealj, kézzel festett, mázas porcelán fajansz, apró lepattanással, d:17,5 cm 2070376
11203
360
Zsolnay pillangó mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 2055610
11205
360
30000
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, hibátlan 2070472
11206
360
Hollóházi süteményes készlet: 6 db tányér, d: 16,5 cm, 1 db nagy tál, d: 32 cm, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 2071295
11207
360
Hollóházi porcelán virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft