Porcelán

Tételek száma: 136

Porcelán szarvas, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×16 cm
11280.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm
11281.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Irizáló pávás szalvétatartó, mázas fajansz, apró kopásokkal, m: 12 cm
11282.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Jelzett csehszlovák váza, matrica, apró kopásnyomokkal, m: 19,5 cm
11283.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft